Villanyszerelő

A PROVIM Kft. Elektromos Termékgyártó Központjának csapatába munkatársat keresünk VILLANYSZERELŐ munkakörbe.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

  • Elektromos kapcsolószekrények gyártóüzemi összeszerelése:
    • erőátviteli,
    • installációs,
    • szabályzó és vezérlő.
  • Ipari elektromos elosztók összeszerelése és alkalmanként helyszíni telepítése
  • A munkaterület munkavégzésre történő előkészítése, munkaterületi rend megtartása,
  • Szereléshez szükséges anyagok ellenőrzése, szükséges dokumentálás elvégzése

Elvárásaink:

  • Villanyszerelő végzettség
  • Elektromos tervolvasási képesség
  • Önálló és csapatban történő munkavégzési képesség
  • Együttműködési képesség
  • Precíz munkavégzés
  • Monotonitás tűrés

Juttatások:

  • Szakmai tudás és teljesítmény szerinti bérezés
  • Üzemi étkezés
  • 13. havi fizetés
  • Továbbképzés, szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés:

  • 1 műszak, napi 8 óra

Pályakezdők és szakmai tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk.
Jelentkezés: Tóth Szilviánál, e-mail: tothszi [at] kesz.hu vagy 30-8684-667

A fájlok mérete legfeljebb 5 MB lehet.
Engedélyezett fájltípusok: pdf doc docx odt.